Виробництво паперових рушників

Зручні і практичні одноразові рушники сьогодні використовуються повсюдно. Такі вироби здатні значно полегшити побут, тому тим, хто планує відкрити власний бізнес, варто розглянути ідею запуску виробництва паперових рушників.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту необхідно знайти відповідний цех площею не менш як 250 кв. метрів і оснастити його спеціалізованим обладнанням. Автоматизовані виробничі лінії, у більшості своїй, мають китайське походження. Вартість техніки безпосередньо залежить від її продуктивності. Так, середньопродуктивний верстат, здатний виготовити 1000 виробів за хвилину, обійдеться своєму власникові в 1 мільйон рублів. Якщо бюджет компанії обмежений, досить придбання б/у лінії за 9-10 000 євро.

Паперові рушники виготовляються з очищеної макулатури. 1000 кг готової сировини оцінюється в середньому 130 доларів.

Виробнича технологія досить примітивна. Спочатку макулатура спрямовується до спеціального подрібнювач, змішується там з водою, потім отцеживается і відправляється на промивку, в процесі якої відбувається регулювання рівня вологи в сировинний масі. Після цього сировина транспортується на наступний етап — прессовально-сушильну машину, на виході з якої, власне, і отримують готові рушники. Далі великі рулони проходять стадії нарізки, перфорації і упаковки. Всі процеси автоматизовані, тому на невеликому підприємстві можна обійтися мінімальною кількістю працівників, але з тим розрахунком, щоб виробництво можна було зробити цілодобовим.

Собівартість однієї упаковки рушників з паперу становить 0,6 доларів (включаючи зарплату працівників та оплату комуналки). Оптом такий товар можна продавати за 1 долар.

Share your thoughts