Виробництво паперової посуду

Одноразова посуд користувалася стабільно високим попитом з часів появи її на ринку. Але поступово пластикові тарілки і стакани змінюються більш екологічними і естетично привабливими паперовими. Бізнес по виробництву паперової посуду здатний стати джерелом пристойного доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробниче приміщення може бути невеликим, так як стандартна автоматизована лінія не займає багато місця. Але виділити окрему територію для зберігання вихідної сировини і готової продукції все-таки необхідно.

Технологія виробництва складається з декількох етапів. Спочатку формуються заготовки, потім вони спаюються по швах, а зайві елементи від них відсікаються. Щоб асортимент продукції був максимально широким і задовольняв потреби великої цільової аудиторії, доцільно придбати не одну лінію, а відразу 3-5 одиниць обладнання.

Мінімальні розміри стартового капіталу складають близько 2 мільйонів рублів. Європейські верстати здатні видавати до 300 виробів щохвилини. Але якщо коштів на їх придбання не є, можна обмежитися придбанням китайських аналогів з продуктивністю в 150-200 одиниць продукції в хвилину.

Практика показує, що на виробництві паперової посуду цілком реально заробляти до 500 000 рублів на місяць. Якщо канали збуту чітко налагоджені, то окупити вкладення можна буде вже через півроку роботи.

Share your thoughts