Виробництво паль

Палі для фундаменту і каркасних будинків з дерева застосовуються в будівельній галузі дуже широко, тому відкриття бізнесу з їх виробництва може стати дуже прибутковим починанням для представників малого бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним матеріалом для виготовлення гвинтових паль є товстостінні труби діаметром 108 мм, Довжина виробів безпосередньо залежить від характеристик ґрунту, в який їх належить вкопувати. На території Росії вигідно виробляти палі від 1,5 до 2,5 м.

Технологія виготовлення проста. На початковому етапі виконується нарізка труби, потім нижній частині її надається конусоподібна форма, і до неї припаюється шнекова лопать. Далі заготівля свердлиться в декількох місцях для вставки сталевого стрижня, що дозволяє виконувати обертання і вкручувати палі в грунт. На верхньому кінці труби приварюють опорний оголовок.

Для реалізації проекту буде потрібно закупити обладнання: стрічковий, фрезерний і ріжучий верстати, потужну індукційну піч, зварювальний апарат, клепочный гідравлічний прес, ротаційно-ковочную машинку, агрегат для свердління, вальці для згинання лопатей. Крім цього, знадобиться додаткова спецтехніка, наприклад, кран-балка і навантажувач. Мінімальний набір обійдеться підприємцю в 1,5-2 мільйони рублів. Спочатку можна віддати перевагу доступним китайським постачальникам.

Практика показує, що, виготовляючи 100 паль в день, в місяць можна заробити до 3 мільйонів рублів (вартість однієї одиниці виробу — від 1000 до 1300 р.). Плюс додайте до цього вартість послуг монтажу. Таким чином, враховуючи всі додаткові витрати, можна зробити висновок, що підприємство з виготовлення паль окупить себе вже через 2 місяці.

Share your thoughts