Виробництво овочевої сітки

Багато могли помітити, що в продуктові магазини овочі постачають у спеціальних щільних сітках. Попит на цю пакувальну тару стабільно високий, тому, займаючись виробництвом овочевих сіток, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вантажопідйомність овочевих «авосьок» варіюється від 2,5 до 50 кг. Сьогодні є можливість виготовляти сітки самих різних кольорів і відтінків. Конкуренція серед вітчизняних виробників такої продукції поки що мінімальна. Тому є шанс швидко закріпитися на ринку і зайняти практично порожню нішу.

Для створення цього заводу буде потрібно площу не менше 600 кв. м. На цій території вільно розміститься обладнання, здатне випускати до 3 мільйонів сіток в рік. Щоб виготовляти до 20 000 000 одиниць продукції щороку, необхідно збільшити виробничі площі, як мінімум, удвічі.

Вартість автоматизованої виробничої лінії починається від 1,7 мільйона рублів. Широку лінійку верстатів пропонують китайські постачальники. Не менше 400 000 рублів піде на стартову закупівлю сировини, в якості якого використовують спеціальні гранули ПНД.

Загальні розміри інвестицій становлять 2,5 мільйона рублів. Собівартість однієї середньої сітки не перевищує 2 рубля, а оптова ринкова вартість такого виробу в 1,5-2 рази вище. Таким чином, окупити вкладення можна буде вже через 10-15 місяців.

Share your thoughts