Виробництво оригінальних керамічних горщиків

Багато людей мріють займатися роботою, яка даватиме їм не тільки грошові кошти, але і задоволення. Благо сьогодні можна заробити не виходячи зі стін власного будинку і насолоджуючись творчістю. Прекрасний бізнес можна побудувати на виготовленні оригінальних керамічних горщиків для квітів.

Реалізувати проект можна різними способами. Перший варіант — покупка вже готової кераміки для подальшого її прикраси та перепродажу. Для декору «напівфабрикатів» підійдуть різноманітні підручні матеріали. Горщики можна розписувати фарбами, обклеювати бісером, намистинками, стрічками, паєтками, декупажить… загалом, робити з ними все, на що вистачить вашої фантазії і майстерності. Звичайно, оригінальний «будиночок» для кімнатних квітів буде коштувати набагато дорожче свого нічим непримітного попередника. Витрати на організацію цього бізнесу складуть не більше 20 000 рублів.

Другий варіант більш складний, але не менш цікавий. Можна налагодити виробництво керамічних горщиків «з нуля», попередньо навчившись гончарної майстерності і придбавши необхідне обладнання. Хороший гончарний круг можна купити «з рук». Також потрібно піч для випалу, яку далеко не завжди можна організувати в домашніх умовах. Тому, якщо ви вирішили вибрати цей варіант розвитку подій, подбайте про відповідному приміщенні під майстерню. Стартові вкладення складуть не менше 50 000 рублів.

Якщо ж ви маєте намір залучити додаткову допомогу з боку, найнявши професійного дизайнера і гончара, то тільки в облаштування їх робочих місць потрібно буде вкласти не менше 100 000 рублів. Звичайно, якщо грамотно побудувати продажу, то окупити витрати реально в короткі терміни. Зробіть яскраву рекламну кампанію, розвивайтеся в соціальних мережах, заявляйте про себе на тематичних форумах, організуйте поставки продукції в оффлайн-магазини. Правильний маркетинг забезпечить оперативну окупність і стабільний дохід.

Share your thoughts