Виробництво ортопедичних устілок

Плоскостопість — одне з найбільш частих захворювань сучасного людства. Ця проблема загрожує незручністю і болів і в процесі ходьби. Але істотно поліпшити стан можна за допомогою ортопедичних устілок, виробництво яких вважається одним з найвигідніших видів бізнесу сьогодні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що для реалізації такого проекту необхідно мати в штаті співробітників лікаря-ортопеда. Подбайте про його пошуку на початковому етапі.

Ортопедичні устілки, як правило, виготовляються на замовлення, тобто для кожного клієнта індивідуально. Спочатку робляться відбитки ніг, які потім використовуються в якості лекала. В європейських країнах надання такого типу послуг — звичайна практика. У нашій країні це поки що в новинку, так що конкуренція невелика.

Для початку необхідно закупити вихідний матеріал для устілок і спеціальний верстат, на якому ці устілки виготовляються. Сьогодні існують апарати, які дають можливість виробляти устілки за усередненими даними. Тобто можна виготовити декілька зразків, з яких ваші покупці зможуть вибрати максимально підходящі для своєї будови стопи.

Мінімальні розміри стартового капіталу складуть 170 000 рублів. Пара устілок, виконаних за індивідуальними параметрами, оцінюється в 3-5 тисяч рублів. Окупити інвестиції можна досить швидко. Головне — не економити на рекламній кампанії.

Share your thoughts