Виробництво ондуліна

Виготовлення будматеріалів у всі часи вважалося одним з найбільш прибуткових бізнес-проектів. Підприємцю не варто братися за все і відразу: зосередьтеся на якомусь одному напрямку. Наприклад, вкласти інвестиції у відкриття власного підприємства з виробництва ондуліна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ондулін, здебільшого, використовується для облаштування покрівлі. Незважаючи на його затребуваність, конкурентів у даній галузі на російському ринку дуже мало, тому зайняти гідне місце у виробничій ніші буде нескладно.

Затребуваність ондуліна обумовлена його експлуатаційними достоїнствами. Цей матеріал міцний, довговічний, стійкий до корозії і температурних перепадів. Основною сировиною для виготовлення ондуліна є бітум, целюлозні волокна, смоли, пігментні барвники. Тому насамперед потрібно знайти хороших постачальників вихідних компонентів.

Для запуску виробництва буде потрібно закупити обладнання: транспортери, баки для змішування і дозування сировини, гільйотину, пристрої для захоплення аркушів, сушильну камеру, бак для розведення бітумного складу, машину для упаковки. Повноцінну лінію невеликої потужності можна купити за 400 000 рублів, високопродуктивне обладнання обійдеться в 2-3 рази дорожче. Як варіант, можна придбати лінію б/у.

З реалізацією готової продукції проблем не виникне — на вітчизняному ринку затребувані абсолютно всі види цього матеріалу. Головне — зробити гарну рекламну кампанію. У середньому, стартові вкладення в розмірі 1 мільйона рублів окупаються вже за 5 місяців роботи.

Share your thoughts