Виробництво олівців

Виробництво канцтоварів є досить вигідною ідеєю для бізнесу. Але починаючому підприємцеві не варто відразу намагатися охопити всю нішу — зосередьтеся на якомусь одному виді товарів. Наприклад, можна організувати невелике підприємство з виготовлення олівців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Олівці поділяються на прості (графітові) і кольорові. Також вони розрізняються характеристиками твердості/м’якості. Цікаво, що прості олівці виробляти виявляється навіть складніше, ніж різнокольорові.

Для організації цеху потрібно закупити спеціалізовану лінію — всі процеси повністю автоматизовані. Загальна вартість комплекту обладнання, на якому можна виробляти широкий олівцевий асортимент, встановилася на рівні 2,5 мільйона рублів. Для його монтажу потрібно приміщення в 50-60 кв. м. Незважаючи на автоматизацію, співробітників підприємству буде потрібно досить багато. Штат робітників складається з калибровщика, заточувальника, комплектувальніка, фарбаря, машиніста машинки для друку, оператора ліній виготовлення і збірки, вальцювальника, обробники, пресувальника, пропитчиков, раскатчика, размольщика, нарізувача, сушильщика, сортувальника, шліфувальника, штемпелевщика.

Детальну інформацію про нюанси олівцевого виробництва і технології виготовлення продукції такого типу можна знайти на просторах мережі Інтернет.

Розміри стартового капіталу безпосередньо залежать від планованих виробничих масштабів. Реалізацію товару доцільно налагоджувати через оптових покупців. Про терміни окупності судити складно, але практика показує, що вони не перевищують 3 років (для дрібної фабрики).

Share your thoughts