Виробництво олійно-клейової шпаклівки

Будівельно-оздоблювальні матеріали хорошої якості будуть затребувані завжди. Однією з найдоступніших, прибуткових і простих в реалізації бізнес-ідей є виробництво олійно-клейовий штукатурки. Цей матеріал виготовляється досить просто, характеризується низькою собівартістю і високим попитом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

До складу МК-шпаклівки входять 4 основних інгредієнта — вода, оліфа, крейда і метил целюлоза (КМЦ). Всі сировину доступно за ціною.

Щоб налагодити виробництво олійно-клейової шпаклівки, яка застосовується, здебільшого, для вирівнювання стінових і стельових поверхонь, необхідно закупити обладнання. Повний комплект включає в себе тістоміс, великі пластикові ємності, ваги, краскотерку і зварювач пакетів. Покупка всіх цих агрегатів обійдеться підприємцю в 110 000 рублів.

Для реалізації проекту не буде потрібно великий цех. Досить просторого приміщення, яке можливо розмежувати на складську і робочу зони.

Пропонувати свою продукцію доцільно оптових баз і будівельних магазинах. Оптом тонну шпаклівки купують в середньому за 13-14 тисяч рублів.

При продуктивності обладнання в межах 100 кг на годину і налагоджених каналах збуту, стартовий капітал у розмірі 290 000 рублів окупиться вже в перші 4 місяці роботи.

Share your thoughts