Виробництво офісних крісел

Асортимент крісел для офісів в сучасних магазинах дуже широкий. Але серед цього різноманіття продукції дійсно якісних і добротних виробів дуже мало. Тому виробництво офісних крісел і донині вважається вкрай перспективним проектом для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виготовлення крісел починається з розробки дизайну. Потім необхідно придбати вихідна сировина у відповідності з готовими ескізами і здійснити збірку і обробку. Для втілення проекту потрібно знайти простору, теплу територія площею не менше 110 кв. м і закупити обладнання (свердлильний і форматно-розкрійний верстати, болгарку, зварювальний апарат, компресор, пневматичну установку, верстат для різання металу, каменю тощо). На ці цілі піде близько 350 000 рублів. Ще близько 250 000 рублів буде витрачено на закупівлю комплектуючих, тканин, фурнітури та інших матеріалів.

У загальній складності на відкриття бізнес з виробництва офісних крісел знадобиться не менше 730 000 рублів. Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, то канали збуту будуть налагоджені швидко (за умови високої якості продукції, звичайно). Таким чином, прогнозовані строки окупності не перевищують 8 місяців.

Share your thoughts