Виробництво одягу для грудного вигодовування

У нашій країні дуже мало уваги приділяється побуті та дозвілля годуючих матерів. Дефіцит спеціалізованої одягу, яка б підходила для різних випадків, в тому числі і для вечірніх виходів, — на особа. Тому бізнес по виробництву такого специфічного гардеробу має величезні перспективи.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Позитивні приклади реалізації даного проекту на території Росії вже є. Засновницею невеликого підприємства, що спеціалізується на пошитті одягу для годування груддю, стала молода мама Світлана Балашова. Ця ідея прийшла їй в той момент, коли практично відразу після народження малюка Світлана була запрошена на вечірній захід. Відмовитися від походу було не можна, і розлучатися з немовлям теж неможливо. Провівши вечір не надто комфортно, Світлана зрозуміла, що з такими ж проблемами стикаються тисячі жінок по всій країні, і вирішила діяти.

Починаюча підприємниця сконструювала кілька футболок «з секретиком» (потаємний блискавкою в районі грудей). Коли пробні моделі були готові, чоловік Світлани допоміг їй із створенням особистого інтернет-магазину і його розкруткою. Замовлення з’явилися на подив швидко. Але дохід з них був мінімальним, так як в ательє, з яким домовилася сімейна пара, взяли занадто великі гроші за роботу. Але перспективи бізнесу вже були ясні.

Балашовы оперативно зорієнтувалися, придумали власний логотип, замовили пакувальні пакети і знайшли швачок-надомницями, які брали за свою роботу помірну плату. І справа зрушила з мертвої точки!

Світлана розробляла моделі одягу, підбирала тканини і декор, потім вбрання шилися і відправляли поштою. В межах міста кур’єром працював глава сімейства. Унікальність проекту полягала в тому, що на розкрутку і рекламу не було витрачено ні рубля. Справа в тому, що конкурентів, освоювали цю сферу, у нас в країні просто немає! І це найкращий стимул для активізації бізнесменів-початківців! На сьогоднішній день конкуренція також мінімальна, а цільова аудиторія дуже широка. Тому не варто упускати такий шанс. Тим більше проект реально запустити, буквально не виходячи з дому!

Share your thoughts