Виробництво одноразових тапочок

Одноразові тапочки все частіше можна зустріти в різних місцях громадського користування. Їх купують для салонів краси, лікувальних установ, косметологічних салонів, басейнів, готельних комплексів. Так і в домашньому побуті ця зручна і практична взуття вже давно не рідкість. Тобто попит величезний, тому виробництво одноразових капців може стати вкрай вигідним починанням для молодого бізнесмена.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту не потрібно величезних вкладень. Все, що потрібно для початку — це придбати якісну швейну машину з набором голок, закупити відповідний матеріал (фліс, велюр, флізелін і т. д.) і ретельно продумати дизайн майбутніх виробів.

Почніть з напрацювання клієнтської бази. Для цього виготовте кілька екземплярів виробів і займіться їх рекламою. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті, розміщуйте оголошення у всіх можливих джерелах. Якщо самостійно шити ви не плануєте, то паралельно озаботьтесь пошуком персоналу — для такої роботи підійдуть швачки-надомницы.

Орієнтовно розміри стартового капіталу складуть 150 000 рублів. Ця сума піде на оформлення ІП, рекламу та створення сайту, закупівлю обладнання та тканин, оплату місячної оренди автомобіля, за допомогою якого можна здійснювати доставку товару. Якщо особисте авто вже є, завдання значно спрощується.

Звичайно, в перші місяці роботи можуть бути проблеми з окупністю, але з часом кількість постійних клієнтів буде рости, і при належному старанні можна протягом 3-4 місяців вийти на стабільно високу чистий прибуток (не менше 50 000 рублів).

Share your thoughts