Виробництво одноразових пелюшок

Одноразові пелюшки — досить ходовий товар, бо бюджетний. Тому їх виробництво здатне принести стабільно високий прибуток підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації цеху потрібно приміщення площею 200 кв. м., оснащене усіма комунікаціями. Основна стаття витрат — це купівля обладнання. Для отримання хорошого доходу необхідна виробнича лінія, здатна виготовляти від 200 до 500 виробів в хвилину. Варто віддати перевагу італійським чи японському обладнання, так як низькопробні китайські верстати показують себе в ненадто приємному світлі.

Якісні пелюшки можна отримати тільки з хорошої сировини, тому уважно вибирайте постачальників і не бійтеся втратити час на їх пошук.

На благоустрій цеху піде близько 300 000 рублів. Автоматична лінія обійдеться не менш ніж у 20 мільйонів. Ще близько 5 мільйонів слід закласти на придбання вихідних матеріалів. На заробітну плату персоналу в кількості 8-10 осіб, а також на рекламну кампанію піде ще 300 000 рублів. Таким чином, сума стартового капіталу становить близько 26 000 000 рублів.

Якщо використовувати верстат, виробляє 400 пелюшок щогодини, то за робочий день можна отримати до 192 000 виробів. Собівартість однієї одиниці продукції встановилася на рівні 5 рублів, ринкова вартість залежить від регіону. При налагоджених каналах збуту терміни окупності вкладень не перевищать 3-х років.

Share your thoughts