Виробництво оцинкованих відер

Оцинковані відра користуються високим попитом. При цьому конкуренція серед виробників подібних виробів в нашій країні невелика, і підприємцю цілком реально зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія виробника — це звичайні люди, яким завжди потрібні відра в господарстві. Такий товар купується різними організаціями, фірмами, офісами для санітарних потреб. Звичайно, роздрібні продажі при великих обсягах виробництва не дуже вигідні — вони забирають багато часу. Тому потрібно націлитися на будівельні і господарські магазини, скуповують відра оптовими партіями.

Технологія виготовлення оцинковані відра ділиться на кілька етапів. Спочатку нарізаються сталеві листи, потім з них виготовляють корпус і дно майбутнього виробу, потім їх поміщають в цинкову суміш, згинають замок, формують, з’єднують деталі, проробляють отвори під ручки і встановлюють їх.

Для реалізації проекту достатньо площі 30 кв. м. На цій території можна розмістити все обладнання — верстат для різання металу, прес-форми, фальцеосадочный апарат, вальцювальний верстат, загибочную і закаточні машини. Загальна сума стартового капіталу складе близько 900 000 рублів. Цієї суми вистачить і на оформлення ІП, і на оренду цеху, і на закупівлю основної сировини, і на придбання обладнання, і на рекламу, і на початкову зарплату співробітникам.

Середньопродуктивна виробнича лінія здатна видавати до 4800 виробів щомісяця. Середня вартість відра встановилася на рівні 180 рублів. Тобто, реалізуючи весь обсяг продукції, можна отримати понад 860 000 рублів. З урахуванням усіх витрат, чистий прибуток складе близько 290 000 рублів.

Share your thoughts