Виробництво оциліндрованої колоди

Незважаючи на велику кількість різних будматеріалів на сучасному ринку, дерев’яне будівництво не втрачає своєї актуальності, а навпаки, стає все популярнішим рік від року (позначаються новомодні екологічні тренди). Дуже часто малі будови, такі як дачні будиночки, альтанки, лазні і т. д., зводяться з цільного оциліндрованої колоди, на виробництві якого можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб підприємство виявилося дійсно успішним і швидко окупило всі вкладення, необхідно знайти хорошого постачальника сировини за доступними цінами. Якщо є можливість, краще зайнятися лісозаготівлею самостійно. Для виходу на високу чистий прибуток доведеться реалізовувати не менше 200 кубічних метрів продукції на місяць, тому обов’язково беріть участь у державних будівельних тендерах. Плюс, доцільно поєднувати виготовлення оциліндровки з іншими товарами деревообробної галузі.

В якості приміщення підійде великий критий ангар площею не менше 350 кв. м., що гарантовано захистить дерево від опадів і вологи. Сушильний бокс упорядковується окремо. Також в обов’язковому порядку вашої компанії буде потрібно невеликий офіс для прийому клієнтів та ведення переговорів. Ідеальним варіантом буде будівництво під офіс маленького дачного будиночка із власної продукції. Це дозволить показати «товар обличчям».

Технологія виготовлення оциліндрованої колоди включає кілька етапів: підготовка сировини, первинна обробка та кріплення колод на верстаті, шліфування, торцювання, пропили, вирізка кріплень, контроль якості, антисептична обробка, маркування.

У число необхідного обладнання входять оциліндровочний верстат, гідравлічна візок, вакуумна сушарка, чашерезный верстат, бензопила, обприскувач. Також потрібно закупити меблювання та оргтехніку для офісу. У загальній складності на відкриття виробничого цеху доведеться витратити близько 3 мільйонів рублів. Якщо персонал підібраний грамотно, а канали збуту чітко налагоджені, всі вкладення гарантовано окупляться вже через 6-7 місяців.

Share your thoughts