Виробництво ножиць для стрижки

Робота професійного перукаря неможлива без хороших ножиць. Якісні інструменти — одна з головних складових успішного праці цирульника. Саме тому багато «повелителі» волосся воліють не купувати ринковий ширвжиток, а замовляють виготовлення ножиць за індивідуальними параметрами. Пропонуючи подібні вироби, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для благоустрою цеху потрібно приміщення площею 150 кв. м. Комплект обладнання для виготовлення перукарських ножиць включає в себе верстат для шліфування і заточування, апарат для нарізання сталі, машину для грубої заточування, верстат для обробки пластику (для ручок), інші дрібні інструменти та аксесуари. У загальній складності, на закупівлю всього вищепереліченого піде близько 300 000 рублів.

Щоб ножиці були дійсно якісними, особливу увагу потрібно звернути на вихідну сировину. Хороша високоміцна сталь надходить до нас, як правило, з-за кордону, але в Росії можна знайти гідних постачальників, якщо прикласти до їх пошуку деякі зусилля.

Кількість співробітників підприємства буде невеликим — достатньо 3 осіб. Обов’язково потрібно найняти майстра по заточенню, фахівця для верстата, що виготовляє ручки, а також різноробочого-вантажника.

Реалізувати вироблений продукт праці не складе, але вкластися в рекламу доведеться. Хороша рекламна кампанія обійдеться в 150 000 рублів. Але окупляться ці затрати досить швидко при належній якості виробів, що випускаються.

Одні хороші ножиці для стрижки коштують не менше 1500 рублів. В місяць цілком реально виробляти і продавати до 400 одиниць товару. Таким чином, стартовий капітал повернеться до свого власника не пізніше, ніж через 5 місяців після початку роботи.

Share your thoughts