Виробництво ножівок і ручних пив

Ще знаменитий письменник Джон Голсуорсі говорив, що якщо забрати у людства пилку, то прогрес завмре. І це заяву небезпідставно, адже без пив і ножівок не обходяться жодні будівельні та ремонтні маніпуляції. Ці інструменти необхідні для роботи з деревиною, металом, бетоном, і попит на них стабільно високий. Саме тому виробництво ручних пив і ножівок може стати дуже прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Площа виробничого цеху буде не менше 80 кв. м. Потрібно закупити досить великий комплект обладнання. Виробнича лінія складається з верстата для розкрутки сталі, пресувальному машини, автоматичних кліщів для монтажу зубців, верстата для нарізання заготовок, механічних ножиць, шліфувальної стрічки, промивального агрегату, змійовика для загартування металу, машини для термічної обробки, інфрачервоної печі, ультразвукового преса. Загальна вартість набору — близько 36 000 доларів.

Такому підприємству потрібно досить великий штат співробітників (15-20 осіб). Це оператори верстатів, менеджери, технологи, майстри-ремонтники, адміністративний персонал, різноробочі.

Для виготовлення пив потрібно закупити вихідна сировина. Основний матеріал — це листова сталь. Додатково отримуються пластикові, гумові або дерев’яні заготовки для виготовлення рукояток. Витрати на сировину залежать від планованих обсягів виробничих. У середньому, потрібно буде закласти в бюджет близько 8 000 доларів.

Мінімальна сума стартового капіталу — 50 000 доларів. При виготовленні 1000 одиниць продукції в годину (сучасне обладнання дозволяє це) і налагоджених каналах збуту можна окупити вкладення через 18-20 місяців.

Share your thoughts