Виробництво ножів

Кухонні ножі є, без сумніву, в кожному будинку. Ця домашня начиння буде затребувана завжди. Саме тому виробництво ножів є вкрай перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія виготовлення ножів проходить у кілька етапів. Для початку потрібно підготувати заготовки. Вони вирізаються з сталі за допомогою спеціального преса. Як варіант, можна закуповувати заготовки у сторонніх виробників, але в цьому випадку рентабельність підприємства знижується.

Крім прессовочного верстата, необхідно встановити в цеху піч, ковальський молот, машини для заточування, агрегати для свердління, а також токарне і ливарне обладнання для виготовлення ручок і дрібних деталей.

Ручки для ножів робляться з дерева, пластику, гуми або металу. Звичайно, найпоширеніші і популярні — це дерев’яні рукоятки. Для виготовлення будь-якого типу ручок купується автоматизована лінія.

Орієнтовна сума стартового капіталу становить 300 000 рублів (з урахуванням витрат на сировину). Один хороший, добротний ніж із дерев’яною рукояткою коштує близько 1500 рублів. Собівартість виробу при цьому в 2 рази нижче. Таким чином, виготовляючи навіть 100 ножів щомісячно, можна отримати не менше 80 000 рублів чистого прибутку. Більш точні розрахунки робляться на етапі складання бізнес-плану.

Share your thoughts