Виробництво наждачного паперу

Наждачний папір — незамінний помічник у багатьох промислових галузях. Виробництво цього матеріалу здатне забезпечити початківця бізнесмена стабільно високим прибутком.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту досить невеликій площі в 60-70 кв. м. Автоматизована лінія коштує не менше 17 000 доларів. Її ціна може доходити і до 30 000 доларів, залежно від технічних характеристик. Повний комплект обладнання складається з стрічкового конвеєра, приводної станції, поворотної станції, машини для нанесення клею і маркування, засипного бункера, електропечі, сушильної камери.

Основною сировиною для виробництва наждачки служать щільна бавовняна тканина, карбід кремнію та міздровий клей. На закупівлю всіх матеріалів на початковому етапі піде не менше 4500 доларів. Цього вистачить, щоб виготовляти папір, як мінімум, 4 місяці.

Розміри стартового капіталу варіюються в діапазоні від 26 до 40 тисяч доларів. Основна цільова аудиторія компанії — це промислові підприємства, торгові точки, які реалізують товари для ремонту, деревообробні виробництва, магазини госптоварів. 1 погонний метр наждачного паперу коштує близько 5 у.е. У рік реально виготовляти до 5000 метрів продукції. При повному збуті можна отримати до 25 000 доларів прибутку, з яких 10 000 доларів — це чистий дохід. Але окупності можна досягти тільки через 2-3 роки.

Share your thoughts