Виробництво натяжних стель

Натяжний стельове покриття сьогодні можна зустріти чи не в кожній другій квартирі. ПВХ-стелі є одним з найбільш затребуваних товарів в будівельно-оздоблювальної сфері, тому їх виробництво здатне принести стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробничий цех необхідно оснастити якісним обладнанням. Повноцінна лінія складається з однопостового або двухпостового ТВЧ-верстатів (в залежності від фінансових можливостей бізнесмена), компресора, комп’ютерного та електрообладнання, спеціальної програми для розкрою полотен, пакувальної машини. В цілому на це буде витрачено не менше 340 000 рублів.

Детальну інформацію про технології виробництва натяжних стель можна знайти в мережі Інтернет. Сам процес нескладний, так як практично повністю автоматизований. Головне — знайти сумлінних постачальників вихідного сировини, так як від якості матеріалів буде залежати результат.

Вартість ПВХ-покриття для стелі варіюється від регіону до регіону. У середньому, цінники тримаються в діапазоні від 100 до 250 рублів за кв. м. при собівартості від 60 до 150 рублів за той же обсяг. Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це і дилери, і приватні клієнти. Але при роботі з приватниками необхідно мати в штаті персоналу бригаду монтажників.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 31%. Якщо грамотно підійти до реалізації проекту і продумати рекламну кампанію, то мінімальні витрати на запуск виробництва можна окупити вже через 4-6 місяців.

Share your thoughts