Виробництво натуральної косметики

Останнім часом все більшу популярність набуває косметика, яка виготовляється на основі натуральних компонентів. Завдяки цій тенденції і з’явився популярний сьогодні бренд «Макоша».

Заснувала його сімейна пара. Спочатку вони просто шукали цікаве хобі, здатне захопити обох подружжя. Почали з домашнього миловаріння. Потім додали в список продукції скраби та інші косметичні засоби домашнього виробництва. А незабаром задумалися про налагодження масового випуску.

В якості перших вкладень використали 100 тисяч. Пізніше підприємлива пара отримала від уряду порівняно невеликий грант на розвиток виробництва, і справа пішла.

Працюють у штаті компанії всього кілька осіб, проводиться вся косметика виключно вручну. Проте навіть невеликий штат і ручне виробництво не заважає компанії виробляти більше 80 найменувань різних косметичних продуктів.

Працює «Макоша» вже 3 роки, і попит на її товари не тільки не зменшується, але й постійно зростає. Реалізація косметики бренду проводиться через онлайн-магазин. Також з ними співпрацює чимало торгових точок, розташованих по всій території РФ.

Поділіться своєю думкою