Виробництво настінних годинників

Настінні годинники не виходять з моди, ставши сьогодні стильним прикрасою для інтер’єрів. Налагодивши виробництво настінних годинників, можна отримати чималий і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, щоб такий товар продавався, він повинен бути унікальним. Приміром, якщо вам вдасться придумати годинник з якоюсь незвичайною деталлю і цікавим логотипом, це допоможе обійти конкурентів. Вироби ручної роботи цінуються в кілька разів дорожче, ніж аналоги промислового виробництва.

Штат фірми буде складатися з декількох фахівців, на кожного з яких покладаються конкретні обов’язки. Потрібно найняти дизайнера, майстра з виготовлення корпусу і годинникового механізму, складальника, майстри з нанесення малюнків і написів на годинник.

Звичайно, виготовлення механізмів — робота дуже трудомістка, тому від цього етапу цілком можна відмовитися, закуповуючи потрібні деталі у сторонніх виробників. Оптові закупівлі обійдеться в кілька разів дешевше. Тому займіться пошуком надійних постачальників. Зверніть пильну увагу на механізми з маятником і зозулею.

Асортимент необхідно формувати як з недорогих, так і з елітних моделей, щоб охопити широку цільову аудиторію. Продати годинник вийде тільки в тому випадку, якщо ваша продукція зможе заманити покупця. Для початку можна спробувати відкрити Інтернет-магазин, але власний часовий салон — більш перспективний і вигідний варіант. В цьому ж приміщенні можна облаштувати невелику годинникову майстерню.

Приблизна сума стартового капіталу — 380 000 рублів. При грамотному складанні та реалізації бізнес-плану всі вкладення окупляться через 3-4 місяці.

Share your thoughts