Виробництво настільних ігор

Настільні ігри користувалися величезною популярністю у всі часи. Сучасні дорослі і діти з задоволенням поринають у їх захоплюючий світ, і на цій розвазі можна побудувати прибутковий бізнес.

Розглянемо реалізацію бізнес-ідеї на прикладі знаменитої настільної гри «Монополія».

По-перше, необхідно здивувати цільову аудиторію чимось новим. Наприклад, створити незвичайний дизайн, що відноситься конкретно до вашого населеного пункту. Припустимо, ви збираєтеся відкрити підприємство в Воронежі. Тоді ваш продукт буде називатися «Монополія Воронеж», дизайнерське рішення повинно включати різноманітні визначні пам’ятки цього прекрасного міста, а ігрове поле можна заповнити відомими воронезькими фірмами. До речі, в подальшому з власників цих фірм можна навіть брати плату за рекламу.

Стартовий капітал — мінімальний: знадобиться всього близько 6-7 тисяч рублів. При налагоджених каналах збуту дохід підприємця складе 100 000 рублів. Вигода очевидна!

Реалізовувати товар можна за допомогою інтернету та соціальних мереж. До такої продукції з великим інтересом ставляться до кальянних, розважальних центрах, готелях та хостелах, тому можна пошукати покупців в цьому середовищі.

Можна налагодити постачання ігор в магазини іграшок і сувенірні лавки: унікальна «Монополія», без сумніву, буде дуже затребуваною.

Розробивши оригінальний макет, ви можете принести його у будь-яку міську друкарню. Друк однієї гри обійдеться в 500 рублів, а реалізувати її можна в 2-3 рази дорожче.

Поділіться своєю думкою