Виробництво насадок для автомобільних глушників

Тюнінг-насадки для автомобільних глушників користуються стабільним попитом, і популярність її тільки зростає. Тому виробництво таких насадок може стати дуже прибутковою справою для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробнича площа буде не менше 400 кв. м., так як доведеться монтувати великогабаритне обладнання, а також облаштовувати складську зону. Повноцінна виробнича лінія складається з декількох важливих вузлів: зварювального апарата, верстата для свердління, фрезерувального верстата, машини для різання металу, трубозгинаючого пристрою, спеціальних столів і інших дрібних інструментів. Загальна вартість обладнання складає не менше 350 000 рублів.

Основна сировина для виготовлення насадок на глушники — це металеві труби різного діаметру. Вартість матеріалу залежить від його технічних характеристик і розмірних параметрів.

Готові тюнінг-комплекти можна реалізовувати як через інтернет, так і через спеціалізовані магазини. Ціна виробу може доходити до 2500 рублів, але середня вартість встановилася на рівні 1500 рублів. У рік підприємство здатне приносити своєму власникові понад 3,5 мільйона рублів. Окупити вкладення, включаючи витрати на оренду цеху, закупівлю сировини і первинну зарплату робітників, можна вже через півроку, але якщо потік реалізації невеликий, то на повернення стартового капіталу піде 13-15 місяців.

Share your thoughts