виробництво наручних годинників із котячої шерсті

Генераторами унікальної ідеї по виготовленню наручних годинників із шерсті домашніх тварин стали фахівці компанії Analog Watch Co, які вже побудували на цій розробці власний прибутковий бізнес. Власникам волохатих вихованців, а саме кішок, надається унікальна можливість стати ще ближче і буквально зріднитися зі своїм улюбленцем, примірявши клаптик котячої шерсті на себе (в прямому сенсі).

Схема дуже проста. Господарям, які періодично вичісують кішок спеціальними щітками, запропоновано не викидати зібране волокно, а накопичити від 50 до 100 грамів вовни і відправити цей матеріал в офіс компанії у Філадельфії. З цієї сировини співробітники фірми виготовляють стильні наручні аксесуари з зручним циферблатом і відправляють їх назад клієнтам.

Хутро вручну перетворюють на повсть, а потім їм обклеюють гнучкий та міцний каркас з металу.

Щоб годинник були придатними до носку й чистими в будь-який час дня і ночі і при будь-якій погоді, зверху на них напилюють гідрофобне покриття, що відштовхує вологу і пил.

З моменту оформлення замовлення до отримання готових годинок проходить в середньому 3-4 тижні. Приємний бонус для замовників — можливість вибрати будь-який відтінок аксесуара, тобто при бажанні клієнта шерсть фарбують в усі кольори веселки.

Вартість годинника доходить до 200 доларів США, але фанатичних любителів кішок цей факт не зупиняє.

Поділіться своєю думкою