Виробництво наповнювач для котячих туалетів

Затребуваність товарів для тварин зростає щодня. Наповнювачі для котячих туалетів давно вже не вважаються розкішшю серед власників домашніх тварин. Власне виробництво такої продукції здатне принести стабільно високий дохід підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розрізняють кілька типів наповнювачів — комкующиеся, силикагелевые і органічні. Останні вважаються самими бюджетними, але при цьому вони досить ефективні. Основною сировиною для їх виробництва служать деревна тирса, стружка, шкаралупа горіхів та інші екологічно чисті матеріали.

Почати варто з виготовлення гранульованого деревного наповнювача. В якості сировини підійдуть дешеві соснова тирса. Як варіант, можна закуповувати гранули (пелети) у сторонніх виробників за ціною в 4-5 рублів за кг. Потім ці пелети фасуються, упаковуються і реалізуються вже в 2-3 рази дорожче (як мінімум).

Щоб організувати виробництво повного циклу, необхідно придбати автоматизовану лінію. Обладнання продуктивністю 700 кг наповнювача у годину коштує близько 70 000 доларів. Тирсу коштують недорого, особливо при оптових закупівлях, але якщо вологість деревних відходів буде перевищувати 16%, буде потрібно додатково придбати спеціальну сушарку. Також потрібна пакувальна лінія. Її покупка обійдеться в 150 000 рублів.

Рентабельність бізнесу з виробництва органічного наповнювача для котячих туалетів оцінюється в 150%. Цифра дуже вражаюча, і стартові вкладення при налагоджених каналах збуту окупаються максимально оперативно.

Share your thoughts