виробництво наклейок на квіти

Сьогодні букетом квітів здивувати кого-то вже досить складно, тому романтичні натури вирішили піти далі, створюючи букети з креативними написами. Такі написи можна нанести на живі квіти за допомогою спеціалізованих тонких наклеєк, на виготовленні яких можна побудувати прибутковий бізнес.

На початковому етапі вам потрібно капітал в розмірі 100 000 рублів. Практика показує, що на території Росії креативні квіти користуються величезною популярністю, тому профіт від підприємства складе не менше 70 000 рублів, а окупляться вкладення всього за 2 місяці.

Як виготовити квіткову наклейку, можна підглянути в інтернеті. Основним матеріалом служить дуже тонка прозора плівка, текстура якої дає можливість наносити на неї всілякі малюнки, літери і навіть фотографії.

Приємний бонус: квіткові пелюстки, покриті найтоншим плівковим прикрасою, дуже довго тримають форму, не в’януть і виглядають свіжо тижнями. Вся справа в тому, що матеріал, використовуваний для нанесення написів, володіє високою повітропроникністю.

Звичайно, відкривати власне виробництво досить проблематично і багато в чому безглуздо. Краще всього спробувати співпраця з вже відомими компаніями, що виробляють наклейки для квітів.

Один лист з наклейками вам обійдеться в 150 рублів. На ньому знаходиться близько 120 зображень. Собівартість 1 картинки — 1,25 руб. Якщо продавати зображення за ціною в 5 рублів, то всього 1 лист принесе чистий дохід в 450 рублів, а 100 аркушів, відповідно, 45 000. Така кількість наклейок цілком реально реалізувати протягом місяця.

Поділіться своєю думкою