Виробництво надувних човнів

Надувні човни з полівінілхлориду користуються стійким попитом не тільки у завзятих любителів риболовлі і туризму, але і у звичайних людей, іноді віддають перевагу проводити вільний час на природі. На виробництві надувних човнів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробнича технологія нескладна, але вимагає уважного ставлення на кожному етапі. Спочатку створюється корпус майбутнього плавзасоби з рулону ПВХ-тканини. Для цього необхідно нанести розмітку з використанням шаблонів. Потім тканину розкроюється. Це можна робити як вручну, так і за допомогою спеціального автоматичного устаткування. Особливо це актуально для тих, хто планує робити човни в промислових масштабах. Після проведених маніпуляцій деталі піддаються процедурі зварювання.

Щоб зварювання була максимально якісною, всі елементи човна необхідно ретельно підготувати — очистити, прибрати нерівності. Для здійснення такого роду діяльності застосовують верстати ТВЧ, які дозволяють уникнути необхідності додатково перевіряти якість шва.

Коли борту човна зібрані, можна приступати до накладці днища. Сучасні верстати, використовувані для виготовлення плавальних засобів з ПВХ, можна запрограмувати на певну роботу, тому проблем з великою кількістю браку, як правило, не виникає. Завершальний етап — комплектація човни аксесуарами (веслами, сидіннями, насосом і т. д.).

Рентабельність бізнесу оцінюється дуже високо, так і конкуренцію в цій сфері не можна назвати надто потужною. Тому у виробництві надувних човнів може досягти успіху навіть починаючий підприємець.

Share your thoughts