Виробництво м’ясних чіпсів: бізнес-ідеї виробництво, для чоловіків

Деяких хлібом не годуй, дай тільки м’яса. А затяті любителі чого-небудь, як відомо, просто золота жила для потенційного бізнесмена. Звичайно, за умови наявності у останнього кмітливості та ділової жилки. Наприклад, як вам ідея організувати виробництво чіпсів з м’яса?

Цей продукт — із увазі не що інше, як тонко нарізані і висушені шматочки м’яса.

Насправді, технологія виготовлення такого продукту лише трохи складніше. Щоб почати виробництво, потрібно закупити сировину — сире або заморожене м’ясо. У другому випадку продукт спочатку розморожується, потім нарізати невеликими шматками масою близько 500 грамів кожен, після чого щедро присмачується сіллю і спеціями і відправляється в такому вигляді в морозилку на 12-14 годин.

По закінченні часу ще заморожене м’ясо нарізають найтоншими скибочками і відправляється на сушку в спеціальну термокамеру, де проводить від 30 до 60 хвилин. Після залишається тільки остудити чіпси і розфасувати їх по пакетах.

Як видно, рецепт не передбачає додавання олії, консервантів і барвників, а тому його цілком можна позиціонувати на ринку як корисний. Втім, цілком органічно він буде виглядати і як снека в барі.

Щоб забезпечити більш-менш солідні обсяги виробництва (близько 50 кг на добу), доведеться орендувати приміщення, придатне для харчового виробництва, а також закупити спеціальне обладнання:

  • Слайсер для нарізки сировини на тонкі скибочки;
  • Термічну камеру для підсушування чіпсів;
  • Вакуумний пакувальний автомат.

Не зайвим буде і придбання морозильних камер, розрахованих на великий обсяг продукції.

Також виробництва чіпсів не обійтися без хорошого технолога, який вже має досвід роботи в харчовій промисловості.

З урахуванням всіх статей витрат інвестиції у виробництво можуть скласти близько 1 млн рублів.

Собівартість 1 кг м’ясних чіпсів — порядку 550 рублів. Оптова ціна може бути вище в 2,5-3 рази. За умови виробництва 50 кг продукції на добу чистий прибуток підприємства може скласти до 150 тис. рублів на місяць.

Поділіться своєю думкою