Виробництво м’яких іграшок

Сфера виготовлення м’яких іграшок здається перенасиченої тільки на перший погляд. У яскравих «плюшиков» в усі часи знаходяться свої шанувальники, при чому в їх число входять не тільки діти, але і доросле населення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб відкрити власний цех, потрібно знайти відповідне приміщення (не менше 20 кв. м), в якому з комфортом можна організувати робочі місця і встановити професійні швейні машини. Вартість одного такого агрегату починається від 12 т. руб. Машинка в комплекті з набивки апаратом обійдеться в рази дорожче — близько 300 000 «карбованців». Але таке обладнання доцільно купувати, якщо планується виготовляти великі партії.

На закупівлю матеріалу і фурнітури відкладіть ще близько 50 тисяч рублів. У бізнес-план слід включити витрати на рекламну компанію.

Велику популярність завоювали не тільки класичні плюшеві собачки, ведмеді і зайці, а й фольклорні образи, такі як янголята, будинкові, національні ляльки і т. д. Особливим попитом користуються обмежені партії — ексклюзив, як правило, шиється на замовлення і цінується вище.

М’які іграшки можна назвати сезонним продуктом — купують їх цілий рік, але максимальний ажіотаж стартує у передсвяткові дні перед Новим роком, 1 вересня, 8 березня, Днем святого Валентина.

Для реалізації варто пошукати оптових покупців — роздрібна торгівля, особливо на початковому етапі, може знизити рентабельність підприємства. Але можна налагодити поставки виробів в дитячі магазини, сувенірні лавки, гіпермаркети.

Не так давно плюшеву і текстильну продукцію такого роду воліли купувати за кордоном. Причина була одна — доступна ціна. Сьогодні багато покупці віддають перевагу вітчизняним виробникам. Наші товари на перевірку виявляються набагато міцніше і екологічніше.

Іграшковий бізнес характеризується 100%-ної віддачею. Всі витрати окупаються в перший рік. Ця виробнича галузь має величезні перспективи, тому реально зробити виготовлення іграшок справжнім сімейним бізнесом, що переходить від покоління до покоління.

Share your thoughts