Виробництво мозаїки

Мозаїчні картини в інтер’єрі виглядають оригінально, стильно і дорого. На виготовлення основних деталей для таких незвичайних «творів мистецтва» можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мозаїка представляє собою дрібні деталі, на зразок пазлів, з яких потім складаються повноцінні зображення. Виготовляють мозаїку з самих різних матеріалів і різного розміру, але обов’язково квадратної форми.

Найпопулярнішою на сьогодні є керамічна мозаїка. Не поступаються їй за затребуваності і красі вироби з природного каменю, смальти і спеціально обробленого скла.

Сума стартового капіталу, який необхідний для запуску виробництва мозаїки, безпосередньо залежить від типу виробів, який планується виготовляти. Приміром, повноцінна виробнича лінія для виготовлення мозаїчних деталей із скла оцінюється мінімум в 2 мільйони рублів. Подібне обладнання дозволяє виробляти мозаїчну плитку різних розмірів. На першому етапі можна обмежитися закупівлею б/в верстатів.

Рентабельність мозаїчного бізнесу оцінюється в 70% при реалізації оптом. При роздрібних продажах ця цифра в 3-4 рази вище. З цього можна зробити логічний висновок, що перспективи проекту вкрай високі, і початкові вкладення, які становлять 2-2,5 мільйона, повернутися до їх власникові вже через рік плідної праці.

Share your thoughts