Виробництво монтажної піни

Монтажна піна — незамінний матеріал при проведенні будівельно-оздоблювальних робіт. На виробництві монтажної піни можна заробити чималі кошти. Потрібно відзначити, що конкуренція в цій сфері серед вітчизняних виробників дуже мала, тому зайняти гідне місце в бізнес-ніші не складе труднощів навіть починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розрізняють два типи такої продукції — професійна піна і побутова піна. Щоб охопити максимальну цільову аудиторію, варто налагодити виробництво обох видів. Тим більше, що технологія виробництва досить проста, і ручна праця тут задіяний в мінімальних кількостях.

Повноцінна виробнича лінія складається з дозаторів, насосів, рідинного наповнювача, газового наповнювача, агрегату для збовтування, автомата для монтажу головок і клапанів, столу для розвантаження. Вартість обладнання різна. Якщо дозволяють фінанси, краще придбати німецьку або фінську лінію за 5-6 мільйонів рублів. Якщо ж такої можливості немає, можна обійтися вітчизняним обладнанням за 1,5-2 мільйони. Китайське обійдеться ще дешевше.

Мінімальний стартовий капітал, в будь-якому випадку, не буде нижче 2 мільйонів рублів. При щомісячному випуску 100 000 балонів з монтажною піною цілком реально отримувати близько 800 000 рублів чистого прибутку. Найголовніше в цій справі — налагодження каналів збуту. Тому не економте на проведення рекламної кампанії та послуги маркетологів.

Share your thoughts