Виробництво мольбертів

Без мольберта не обходиться практично жоден художник — будь то професійний живописець чи проста людина, що займається малюванням в якості хобі. Тому виробництво мольбертів цілком здатне стати вигідним бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На сьогоднішній день існує кілька моделей мольбертів. Головна вимога до будь-якої з них — це стійкість і зручність закріплення полотна. Хороший мольберт обов’язково повинен регулюватися по висоті, щоб у користувача була можливість працювати з ним не тільки стоячи, але і сидячи.

Можна виготовляти мініатюрні настільні мольберти, призначені для невеликих малюнків, а також складні мольберти-планшети. Варіантів — безліч.

Найкращим матеріалом для виробництва таких виробів вважається дерево. Деревина податлива, легко обробляється і лакується. Але потрібно розуміти, що такі мольберти коштують недешево, тому, можливо, не зайвим буде запропонувати цільової аудиторії і моделі з інших матеріалів, більш доступні за ціною.

Заснувати невелику майстерню можна у власному гаражі або підвальному приміщенні. Набір обладнання досить простий. Можна проводити класичні мольберти стандартних розмірних параметрів і пропонувати їх на реалізацію в спеціалізовані торгові точки, а можна займатися виготовленням підставок під полотна на замовлення, створюючи вироби під конкретні потреби клієнта.

Мінімальна сума стартового капіталу становить 100 000 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 40-50%. При грамотній рекламній кампанії окупити всі витрати можна буде досить швидко.

Share your thoughts