Виробництво модульних картин

Модульна картина — одне з віянь сучасної інтер’єрної моди. Цей елемент декору являє собою барвисте зображення, складене з декількох окремих частин. Якщо докласти певних зусиль і підключити фантазію, на виготовленні картин такого типу можна побудувати прибутковий бізнес без надзвичайних вкладень на початковому етапі.

Технологія виробництва проста. Спочатку ескіз майбутнього художнього шедевра опрацьовується на комп’ютері (для цього існують спеціальні програми). Потім малюнок переноситься на основу (полотно, папір або інший відповідний матеріал) за допомогою принтера. Далі полотно ріжеться на елементи, кожен з яких натягують на підрамник. Готову картину можна оформити на свій розсуд.

Для виготовлення модульних картин потрібно обзавестися таким обладнанням: комп’ютером з якісними графічними редакторами та програмами, оргтехнікою та відповідними столами, на яких зручно нарізати і збирати вироби.

Якщо розглядати цей вид діяльності не як домашнє хобі, а як повноцінний бізнес, необхідно орендувати приміщення (близько 50 кв. метрів), щоб забезпечити місце для зберігання вихідної сировини і готових товарів, а також слід найняти кваліфікованих співробітників — дизайнера, менеджера з продажу і пару майстрів. Самотужки працювати можна прямо в стінах власної квартири, але в цьому випадку чекати високого прибутку відразу не варто. Доцільно зробити собі хорошу рекламу, а потім працювати «під замовлення».

При напрацьованої клієнтської базі стартові вкладення в розмірі 500 000 рублів окупляться вже в перші 2 місяці наполегливої праці. Практика показує, що майстерня з виробництва модульних картин, має хорошу репутацію, здатна приносити своєму власникові від 300 000 рублів щомісяця.

Поділіться своєю думкою