Виробництво мінеральної вати

Мінеральна вата — відмінний теплоізоляційний матеріал, який широко застосовується в будівельно-оздоблювальної сфері. На виробництві мінвати можна побудувати прибутковий бізнес.

Для початку необхідно знайти виробничу площа розміром не менше 200 кв. м. Цього вистачить для облаштування підсобних приміщень і розміщення обладнання та інструментів — стрічкової конвеєрної лінії, плавильної печі, волоконної центрифуги, машини для гофрування, насосів, ємностей, термічної камери, ріжучих верстатів, пакувального агрегату. Повноцінний комплект обладнання обійдеться підприємцю в 400 000 рублів.

Для виробництва потрібно закупити якісну сировину (базальт, вапняк, клей і т. д.) і найняти кваліфікованих фахівців — слюсаря, керуючого верстатом, вантажника-сортувальника.

Цільова аудиторія виробника мінвати — будівельні бази, спеціалізовані торгові точки і перекупники. Продавати товар такого типу найвигідніше оптом. Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, а канали збуту добре налагоджені, то мінімальні стартові вкладення в розмірі 500-600 000 рублів окупляться вже в перший місяць роботи.

Поділіться своєю думкою