Виробництво мінералки

Рентабельність бізнесу з виробництва мінеральної води б’є всі рекорди останнім часом. І це не дивно: сировинна база в цій області практично невичерпна, обладнання доступно. Але тут є і підводні камені: у зв’язку з високими перспективами у країні відкривається все більше заводів, що спеціалізуються на виготовленні мінералки. Тому слід поспішити, щоб зайняти гідне місце в середовищі конкурентів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб заробити пристойну суму і «не прогоріти», необхідно виробляти близько 12 000 літрів води в добу. Тому, розглядаючи таку бізнес-ідею, будемо відштовхуватися саме від цієї цифри.

Технологія виробництва мінеральної напою досить проста. Спочатку воду добувають зі свердловини і поміщають в спеціальні резервуари. Потім проводяться процеси фільтрації та знезараження. Після цього воду охолоджують до кімнатної температури, насичують двоокисом вуглецю та розливають у тару, у якості якої, як правило, служать півторалітрові пластикові пляшки, що виготовляються на тому ж підприємстві. Після наклеювання етикеток пляшки фасують в термозбіжний поліетилен по 6 штук.

Площа виробничого цеху починається від 400 кв. метрів. За одну зміну комплект обладнання вартістю 1100 000 рублів, що включає розливний автомат, насос для видобутку води, фільтрувальні установки, резервуари, видувну машину для пляшок, закупорювальний пристрій і етикетки машинку, здатний виготовляти 8000 пляшок готового продукту.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 29%. Загальні витрати на організацію цеху окупається всього за пару місяців, і потім чистий прибуток складе не менше 680 000 рублів.

Share your thoughts