Виробництво мідної фольги

Мідна фольга — унікальний рулонний матеріал, який використовується в багатьох виробничих сферах. Затребувана ця продукція і в побуті, тому виробництво фольги з міді може стати дуже прибутковою ідеєю для розвитку бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мінімальна площа цеху становить 300 кв. м. Звичайно, не обійтися без спеціалізованого обладнання — верстати для фрезерування, машини для розкочування, камерної печі, конвеєрної стрічки, транспортувальної стрічки, нарізає і формувального агрегатів. Загальна вартість усього комплекту складає близько 540 000 рублів.

Невеликий Штат персоналу. На перших порах достатньо найняти одного технолога, оператора ЧПУ, оператора-раскатчика, вантажника та різнороба.

Одним з найефективніших засобів реклами стане добре організований і розкручений сайт в інтернеті. На його створення і просування піде не менше 150 000 рублів. Рентабельність підприємства досить висока, тому витрати при грамотно побудованої рекламної кампанії окупляться оперативно.

Вартість одного стандартного рулону мідної фольги встановилася на рівні 500 рублів. Продавати товар вигідніше всього оптовими партіями по 50 рулонів. Якщо вдасться реалізувати 20 партій в місяць, що цілком реально, то можна заробити до 500 000 рублів. При таких результатах вкладення в бізнес окупляться через 8-12 місяців.

Share your thoughts