Виробництво металосайдингу

Будівельна сфера дає широкий простір для діяльності початківців бізнесменів. Наприклад, вкрай прибутковим проектом може стати підприємство, що спеціалізується на виробництві металосайдингу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основною сировиною для виготовлення металосайдингу служить оцинкована сталь, оброблена за допомогою спеціалізованого захисного складу. Завдяки міцності, довговічності і стійкості до впливу негативних факторів навколишнього середовища металевий сайдинг вважається сьогодні одним з кращих фасадних покриттів. Цей матеріал характеризується привабливим зовнішнім виглядом і зручністю монтажу: встановлювати його можна в будь-який час року.

Для запуску виробництва необхідно закупити особливе устаткування. Повноцінна виробнича лінія коштує сьогодні не менш 1,5 мільйона рублів. До її складу входить кілька основних агрегатів: консольний розмотувач, верстати для гнуття профілю, відрізна машина і автоматизована система управління. Щоб розмістити всю лінію, потрібно цех площею не менше 150 кв. м. Плюс, слід передбачити наявність додаткової території під склади. Для обслуговування верстатів достатньо всього пари робітників, але подавати рулонну сталь на конвеєр найзручніше за допомогою навантажувача і кран-балки, тому без спецтехніки такого роду на виробництві не обійтися.

Загальна сума стартових вкладень чимала — близько 4 мільйонів рублів. Якщо канали збуту будуть чітко налагоджені, то всі інвестиції окупляться вже через 4-5 місяців активної роботи.

Share your thoughts