Виробництво металевих меблів

Меблі з металу має ряд вагомих переваг, у числі яких міцність, довговічність, стильний зовнішній вигляд, зручність експлуатації, екологічність. Конкуренція у сфері виробництва металевих меблів в нашій країні, невелика, тому зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші буде нескладно навіть починаючому підприємцю. Але необхідно розуміти, що стартовий капітал буде досить значних розмірів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Металева меблювання сьогодні присутній у багатьох офісних приміщеннях, на складах, в лікувальних установах, магазинах, супермаркетах і т. д. тобто цільова аудиторія бізнесмена досить об’ємна і проблем з реалізації продукції при належному її якості та адекватної вартості виникнути не повинно.

Для реалізації даної бізнес-ідеї буде потрібно орендувати два приміщення — одне під офіс, друге — під цех. Для благоустрою останнього потрібно закупити мінімальний комплект обладнання — верстати для різання та згинання металу, зварювальні апарати, агрегати для порошкового фарбування. З особливою увагою поставтеся до підбору персоналу: такому виробництву не обійтися без кваліфікованого директора, технолога, дизайнера, робітників в кількості 5-8 осіб, операторів верстатів, бухгалтера, менеджерів з продажу та роботі з клієнтами.

Загальна сума стартового капіталу складе не менше 3 мільйонів рублів. Практика показує, що металеві меблі можна з успіхом продавати на суму в 300-350 тисяч рублів щомісяця. Таким чином, терміни окупності не перевищать 1 року.

Share your thoughts