Виробництво металевих дверей

Попит на двері з металу — від недорогих до елітних — зростає постійно. Компанії, які сьогодні займаються виробництвом такої продукції в Росії, не покривають потреб покупців навіть на третину. Саме тому на виготовленні металевих дверей можна побудувати прибутковий бізнес. Все, що потрібно від підприємця — початківця-це вміння працювати з металом і бажання заробити на своєму таланті.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб організувати повноцінний виробничий комплекс, необхідно орендувати досить просторе приміщення, в якому буде можливість облаштувати відразу кілька цехів — металопрокатний, складальний, фарбувальний. Крім цього, слід виділити окрему територію під офіс і склад.

Розповісти про підприємство, представити ваші послуги в найвигіднішому світлі і знайти клієнтів допоможе якісна реклама в ЗМІ, в Інтернеті і в будь-яких інших доступних джерелах.

Для міні-заводу по виготовленню дверей з металу потрібно закупити спеціалізоване обладнання: прес для гнуття листів, маталлорежущий верстат, зварювальну апаратуру, камеру для порошкового фарбування, піч для полімеризації, компресор і т. д. Загальні витрати складуть близько 1,5 мільйона рублів.

З персоналу необхідно найняти грамотного технолога, кваліфікованого майстра, пару операторів, кілька різноробочих, менеджера і водія.

Практика показує, що вкладення у відкриття такого проекту досить високі — не менше 1 800 000 рублів. Терміни окупності складають, в середньому, 1,5 — 2 роки. За цей час більшості підприємців вдається вийти на беззбиткову прибуток.

Share your thoughts