Виробництво металевих ангарів арочних

Ангар на металевих арках — популярна сьогодні споруда, універсальна в частині застосування. На виготовлення такої конструкції можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Безкаркасне арочне будівництво має масу достоїнств. У їх числі низька собівартість і доступна вартість готових будівель, легкий вага, мінімальні терміни складання. Як відомо, в Росії хороші складські, торгові, виробничі будівлі знаходяться в дефіциті, саме тому виготовлення арочних конструкцій можна вважати вкрай вигідним справою.

Щоб розпочати власне виробництво, необхідно закупити спеціалізоване обладнання. Самим вигідним придбанням на сьогоднішній день можна вважати комплект верстатів марки «Ажурсталь». Вартість його коливається в діапазоні від 2 до 2,5 млн. рублів. Для продуктивної роботи з такою технікою потрібно найняти 5-6 майстрів.

Загальна сума стартового капіталу складе близько 5 мільйонів. З цих коштів буде закуплено сировину, орендована спецтехніка, а також виплачена заробітна плата робітникам на початковому етапі. Практика показує, що металеві арочні конструкції окупають себе вже через 2-2,5 року.

Бізнес по виготовленню ангара арочного типу з металу вважається сьогодні максимально перспективним. Всередині таких будівель з успіхом проводять виставки, впорядковують спортивні комплекси, ремонтні станції і т. д. Сфера застосування дуже широка, тому, якщо хочете легкого і швидкого старту, а також постійного наявності клієнтів — це справа відмінно для вас підходить.

Share your thoughts