Виробництво металевої опалубки

Опалубка з металу застосовується в будівельній галузі досить широко. На виробництві цих міцних, довговічних, зручних і доступних за ціною виробів можна побудувати прибутковий бізнес. Правда, потрібно готуватися до того, що стартовий капітал маленьким не буде.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Обладнання для виготовлення металевої опалубки досить просте, але дороге. Знадобиться придбати листозгини (2-3 шт.), апарати для зварювання, машину для заклепки, а також заклепувальний прес.

Потрібно розуміти, що листогибка і збірка — це два різних цеху. Тому і робочих потрібна значна кількість. Якщо припустити, що ваше підприємство буде працювати у 3 зміни, вам слід найняти 6 зварювальників, 9 листогибщиков, кілька збирачів (залежить від масштабів діяльності). Обов’язково в кожній зміні повинна бути майстер. Плюс, подбайте про наявність кваліфікованих офісних працівників — бухгалтера, економіста, маркетолога, працівників відділів збуту, пошуку замовників та постачання. Загальна кількість робітників в офісі не повинна перевищувати 20 осіб.

Мінімальні вкладення на старті — 3 мільйони рублів. Практика показує, що підприємства, які виробляють металеву опалубку, приносять своїм власникам не менше 600 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Таким чином, окупність не перевищить 5 місяців.

Share your thoughts