Виробництво металевої опалубки

Опалубка з металу застосовується в будівельній галузі досить широко. На виробництві цих міцних, довговічних, зручних і доступних за ціною виробів можна побудувати прибутковий бізнес. Правда, потрібно готуватися до того, що стартовий капітал маленьким не буде.

Обладнання для виготовлення металевої опалубки досить просте, але дороге. Знадобиться придбати листозгини (2-3 шт.), апарати для зварювання, машину для заклепки, а також заклепувальний прес.

Потрібно розуміти, що листогибка і збірка — це два різних цеху. Тому і робочих потрібна значна кількість. Якщо припустити, що ваше підприємство буде працювати у 3 зміни, вам слід найняти 6 зварювальників, 9 листогибщиков, кілька збирачів (залежить від масштабів діяльності). Обов’язково в кожній зміні повинна бути майстер. Плюс, подбайте про наявність кваліфікованих офісних працівників — бухгалтера, економіста, маркетолога, працівників відділів збуту, пошуку замовників та постачання. Загальна кількість робітників в офісі не повинна перевищувати 20 осіб.

Мінімальні вкладення на старті — 3 мільйони рублів. Практика показує, що підприємства, які виробляють металеву опалубку, приносять своїм власникам не менше 600 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Таким чином, окупність не перевищить 5 місяців.

Share your thoughts