Виробництво мережив

Мереживо на одязі — один з основних модних трендів сучасності. Мереживну обробку використовують для прикраси домашнього текстилю, постільної білизни і т. д. Виробництво мережив може стати стабільним джерелом прибутку для підприємця-початківця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Колись мережива виготовлялися виключно ручним способом, сьогодні ж на зміну ручній праці прийшла техніка. Існують спеціальні верстати для кружевоплетения. В залежності від технології виготовлення і вибраного обладнання, розрізняють вишиті, басонные, ткані та в’язані мереживні матеріали.

Для організації цеху досить приміщення 30 кв. м. Цій території вистачить для розміщення повноцінної автоматизованої лінії. Додатково потрібно виділити місце для складування вихідної сировини і готової продукції.

Для успішного старту необхідно знайти грамотного дизайнера — від роботи цього працівника багато в чому залежить рівень доходу підприємства. Дизайнер придумує мереживний візерунок, а потім він програмується в мереживну машину за допомогою комп’ютера. Середньостатистична машина здатна видавати до 1000 метрів якісної продукції в робочу зміну. Для її обслуговування достатньо 2-х чоловік. Вартість обладнання оцінюється в середньому в 500 000 рублів.

При роботі в 2 зміни всього з одного мереживного верстата можна отримати до 10 000 рублів прибутку. Головне — налагодити канали збуту готових мережив. При дотриманні цієї умови окупити вкладення можна через 3-4 місяці роботи.

Share your thoughts