Виробництво меблів зі старих покришок

Старі автомобільні шини, найчастіше, вважаються непотрібним сміттям та утилізуються. Як максимум, їх використовують для створення клумб на присадибних ділянках. Але відслужили свій вік покришки можуть мати набагато більш широке застосування. Наприклад, з них виходить прекрасна меблі, на виготовлення якої можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Переваг у такого проекту маса. По-перше, сировина завжди доступно і цінується дуже дешево. По-друге, виготовляти меблі зі старих шин легко — в день можна зробити кілька нескладних предметів меблювання. По-третє, попит на таку продукцію неодмінно буде: меблі з покришок відрізняється високою міцністю, зносостійкістю і міцністю примх природи. Ринок збуту широкий. Нехитрі крісла і дивани відмінно підійдуть для заміських та дачних ділянок, а більш складні і естетичні конструкції сміливо можна використовувати в інтер’єрі житлових будинків і квартир.

Детальну технологію виготовлення «покрышечной» меблювання можна знайти в мережі Інтернет. Варіантів дуже багато. З шин роблять зручні крісла, пуфи, столи, дивани і навіть ліжка. Майстерно декоровані покришки чудово виглядають, і, часом, такі меблі нічим не видає свого походження. Проявіть кмітливість, озбройтеся творчими здібностями і набором інструментів, і прибуток не змусить себе чекати.

Реалізувати бізнес-ідею можна в домашніх умовах. Відмінно підійдуть теплий гараж чи підвал. Створіть власні сторінки в соцмережах, замовте друк барвистих буклетів з фотографіями готової продукції, розповідайте про свої послуги знайомим, друзям, колегам, і кількість замовлень буде неодмінно зростати в геометричній прогресії.

Share your thoughts