Виробництво меблів для домашніх тварин: бізнес-ідея в гаражі, виробництво, з мінімальними вкладеннями, домашній бізнес

Російські власники домашніх тварин сьогодні підходять до питань утримання своїх улюбленців все більш відповідально ставляться до своїх вихованців все більш трепетно. Це означає, що принципи догляду за тваринами значно змінилися: тепер собаці недостатньо каші на обід і килимка в передпокої для відпочинку. Навпаки, тварини обзаводяться суворої збалансованою дієтою, десятками різних іграшок і, звичайно, спеціальними кріслами, на яких вони можуть відпочивати, не посягаючи на хазяйську меблі.

Саме з останнім найчастіше і виникає проблема. На перший погляд, купити затишний будиночок для кота або диванчик для улюбленої собаки — не така вже й проблема. Сьогодні придбати їх можна в кожному другому зоомагазині, а також у більшості гіпермаркетів. Але далеко не завжди така меблі дійсно підходить вихованцям: розміри малі, тканини не особливо щільні і не витримують «натиску» пазуристих лапок, так і в цілому меблі не зносостійка. А дійсно якісні та підходять за всіма параметрами речі можуть коштувати досить дорого.

Тому власники домашніх тварин досить часто вдаються до допомоги тих, хто виготовляє меблі для домашніх тварин за індивідуальним замовленням. А там, де є попит, як відомо, є і пропозиція.

Як почати бізнес?

Щоб почати бізнес по виготовленню меблів для тварин, вам може знадобиться самий різний набір інструментів в залежності від того, що саме ви маєте намір виготовляти. Для того, щоб робити безкаркасні лежаки, потрібна буде тільки швейна машина, а ось для меблів з каркасом нагоді різний плотницький інвентар.

По суті, те ж стосується і навичок, необхідних для роботи: їх набір знову ж залежить від того, що ми саме ви будете робити. Та й вкладення, знову ж таки, не можна однозначно оцінити.

Юлія Карпіна

Виробник меблів для домашніх тварин

Особливих інвестицій на старті не потрібно: потрібно вкластися в обладнання та витратні матеріали. Щоб підтримувати оптимальні для середнього покупця ціни, важливо знайти постачальника недорогого, але якісного сировини.

Бізнесом по виготовленню меблів для тварин можна займатися прямо у своїй квартирі, виділивши під виробництво окрему кімнату, або в гаражі, тому витрачати гроші на оренду приміщення теж необов’язково.

Як продавати?

Найчастіше такі невеликі домашні виробництва меблів для тварин працюють за індивідуальним замовленням. Можна також використовувати додаткові можливості та збувати продукцію через власний інтернет-магазин, групи в соціальних мережах і навіть майданчики для продажу виробів ручної роботи.

Ще один шлях — спробувати налагодити партнерство з невеликими приватними зоомагазинчиками. А ось з великими мережами працювати не вийде: обсяги виробництва не ті.

Питання про те, яку саме ціну встановлювати на свої вироби, також вимагає індивідуального підходу.

Юлія Карпіна

Виробник меблів для домашніх тварин

Кінцева ціна виробу залежить від складності моделі, від тканини, яка використовується для оббивки, і від додаткових побажань замовника.

Особливості бізнесу

Робота під замовлення накладає на бізнес певні особливості. Наприклад, ви ніколи не можете заздалегідь вгадати, який колір оббивки для лежака захочуть ваші замовники. Тому тканини закуповувати краще невеликими партіями, при тому, що вартість поставок дуже часто залежить від обсягу вашої закупівлі.

Число замовлень, за словами Юлії Карпиной, також складно передбачити: воно різниться місяць від місяця. Термін виготовлення одного лежака також залежить від його складності. В цілому, за день можна повністю виготовити два простих лежака звичайної форми з каркасом. Прибуток від бізнесу спрогнозувати досить складно.

Юлія Карпіна

Виробник меблів для домашніх тварин

Більшість замовлень припадає на вересень-грудень квітень-червень. На жаль, такий вид заробітку можна розглядати як підробіток або додатковий дохід в даний час. Причина: велика кількість товарів з Китаю, з якими нам складно конкурувати за ціною.

Поділіться своєю думкою