Виробництво матраців

Виготовлення матраців — дуже перспективний напрям бізнесу. Правда, почати цю справу можна, маючи значний стартовий капітал — близько 2 млн рублів. Але і окупність підприємства дуже оперативна: всі вкладення повернуться до власника вже через 6 місяців активної роботи.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно визначитися з видом матраців, які планується виготовляти. Це можуть бути вироби пружинного і безпружинного типів. Кожен вид класифікується за варіантом наповнення (латекс, поролон, кокосове волокно, термовойлок, пінополіуретан тощо). Для наматрацників використовують міцні тканини на натуральній основі — вовна, текстильний трикотаж, бавовна, жакард та інші.

Виробництво матраців з пружинними блоками приносить великий прибуток. Тому зупинимо свій вибір саме на такому варіанті. Технологія виготовлення поділяється на кілька етапів:

— виробництво пружин (або закупівля готових виробів у інших компаній);

— конструювання основи матраца з пружинного блоку і вибраного наповнювача;

— обшивка «напівфабрикату» чохлом.

Звичайно, всі процеси вже давно автоматизовані, і ручна праця використовується тільки в якості допомогою машин і для контролю за їх діяльністю.

Виробничий цех необов’язково на початковому етапі обладнати новою технікою: можна придбати б/в агрегати і на цьому пристойно заощадити. Так, нова окантовочна машинка коштує близько 380 000 рублів, а подержаный аналог п’ятирічної давності обійдеться всього в 200 000 рублів. Б/у верстат для зшивання пружин в блоки коштує 150 тисяч рублів.

Також знадобляться оверлочный агрегат і верстат для вшивання блискавки.

На будь-який матрац робиться середня націнка — близько 25% від собівартості. Підприємство окупить себе вже через півроку і буде стабільно приносити 300 -350 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts