Виробництво мармеладу

Солодощі будуть користуватися популярністю завжди. Вибравши правильний напрямок, на їх виробництві можна побудувати високоприбутковий бізнес. Одним з таких напрямків сьогодні є виготовлення мармеладу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мармеладні цукерки бувають декількох видів: желейні, фруктово-ягідні, желейно-фруктові. Виробляти кожну з цих різновидів можна на одному і тому ж обладнанні, просто міняючи сировину. Тому постарайтеся зробити асортимент свого підприємства максимально широким.

З устаткування вашого міні-заводу знадобиться мармеладоотливочный агрегат, котли для варіння на пару, парогенератор, сушильні та охолоджувальні установки, темперуючі машини, струнний апарат для різання, сбивальная машинка, трубчастий агрегат, формочки з силікону, лотки. Весь комплект можна придбати за 700 000 рублів, якщо звернути увагу на б/в обладнання.

Розмір цеху не повинен бути менше 250 кв. м. Обов’язково забезпечте наявність всіх комунікацій — опалення, освітлення, електрики, води, вентиляції.

Потрібно сказати, що конкуренція в даній галузі досить висока, але зайняти гідне місце в середовищі «суперників» нескладно, якщо запропонувати покупцям оптимальне поєднання широкого асортименту, відмінної якості та доступної ціни. Основна цільова аудиторія підприємця — початківця- великі торгові мережі, але на перших порах можна спробувати укласти договори з невеликими роздрібними магазинами.

Практика показує, що загальна сума стартового капіталу для організації виробництва мармеладу становить 1 мільйон рублів. Якщо бізнес-план складено вірно, всі вкладення окупляться вже через 2 місяці роботи, а після цього підприємство буде приносити не менше 700 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts