Виробництво манекенів

Манекени для демонстрації товарів використовуються практично у всіх великих торгових точках, що реалізують одяг і супутні аксесуари. Виробництво манекенів є прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця. Конкуренція в цій сфері серед вітчизняних виробників мінімальна, тому проблем з виведенням виробів на ринок і їх реалізацією не виникне.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для отримання відчутного прибутку необхідно взяти в оренду приміщення площею не менше 300 кв. м. Якісні манекени можна проводити тільки із залученням ручної праці у великих обсягах, тому штат персоналу буде досить великим. З устаткування буде потрібно придбати повітряний компресор, екструдер, допоміжні інструменти — ножівку, ножиці, наждачний папір, молотки і т. д. все перераховане вище піде близько 5000 доларів.

Самі добротні манекени виготовляються із скловолокна. Матеріал варто близько 6,5 долара за погонний метр. Також потрібно закупити полімерну смолу і фарбувальні речовини. Для виробництва більш бюджетних моделей використовують поліпропілен.

Мінімальний розмір стартового капіталу становить 45 000 доларів. Одна одиниця продукції високої якості виготовляється близько 3 годин. Тобто за добу підприємство із значною кількістю майстрів (не менше 40 осіб) здатне провести не більше 15 манекенів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 250-300%. Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, то всі вкладення реально окупити вже через 4-6 місяців роботи.

Share your thoughts