Виробництво махрових тканин

Махрові халати, рушники, покривала сьогодні у великій пошані. У зв’язку з цим різко зросла і популярність особливих тканин, з яких виготовляються вышеобозначенные вироби. Виробництво махрового текстилю може стати прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що більша частина махрових виробів, представлених на вітчизняному ринку, поставляється до нас з-за кордону і гідним якістю не відрізняється. Тому конкуренцію можна вважати високою — запропонувавши споживачеві якісний продукт, можна дуже швидко і без зусиль обійти «суперників».

Основною сировиною для виготовлення махрових тканин є бавовна, льон і бамбук. Деякий відсоток синтетичних волокон допускається, але він повинен бути мінімальним. Щоб налагодити виробництво, необхідно закупити кілька ткацьких верстатів, куфтомотальную і сновальную машини, шлихтовальные і бракувальні агрегати. Повноцінна виробнича лінія обійдеться підприємцю в 3-3,5 мільйона рублів. На зміну такий комплект верстатів здатний видати до 40 метрів тканини.

Щоб прибуток була максимально високою, бажано налагодити пошиття виробів із готової тканини — виробництво замкнутого циклу принесе максимальний дохід. Але і просто продавати махрову тканину рулонами також досить вигідно. За оцінками фахівців, на відкриття бізнесу по виробництву махрових тканин піде близько 10 000 000 рублів. Терміни окупності — 1-3 роки.

Share your thoughts