Виробництво магнітних візитних карток

Бізнес з виготовлення магнітних візиток чудово підійде творчим та креативним людям. Стартовий капітал — мінімальний, а прибуток при цьому стане відчутною вже в перші 3-4 місяці плідної діяльності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Робити візитки дуже просто. Потрібно володіти гарними дизайнерськими навичками і обзавестися обладнанням для друку на магнітній основі. Для початку підійде і простий струменевий принтер, із збільшенням доходів можна придбати більш складні і високопродуктивні пристрої — лазерний аналог і плоттер.

Спочатку потрібно закупити вихідна сировина. Лист магнітного вінілу, розрахований на виготовлення 24 зображень, коштує близько 35 рублів. Тобто 10 таких листів обійдуться починаючому бізнесменові всього в 350 «карбованців».

З урахуванням витрат на друк і нарізку, собівартість візитних карток, виготовлених з усіх 10 аркушів, доходить до 600 рублів. У роздріб продавати готові вироби можна в 2 рази дорожче.

Цільова аудиторія — це власники великих і дрібних підприємств, компаній різного роду діяльності. Дизайн магнітної візитки необхідно робити, виходячи з спрямованості роботи клієнтів.

Клієнтську базу можна поповнювати за допомогою Інтернету і реклами в друкованих ЗМІ. Можливо, з часом доведеться найняти помічника, так як з ростом кількості замовлень самостійно виконувати всі роботи буде складно.

Share your thoughts